Podsumowanie Sezonu rocznik 2008A - "Co nas nie zabije to nas wzmocni"

Nasza drużyna z rocznik 2008A po czterech rundach spędzonych w pierwszej lidze ( dwa razy trzecie miejsce, raz czwarte miejsce) , spadła w tym sezonie do drugiej ligi.

Forma nasza w tej rundzie była bardzo nierówna, przeplataliśmy dobre mecze , bardzo słabymi, potrafiliśmy zagrać świetne mecze z drużynami z czołówki, a z drużynami z dolnej części tabeli graliśmy bardzo słabo, przez co nie zdobyliśmy w tej rundzie nawet punktu.

Mimo, iż nie mamy za sobą udanej rundy, najbardziej cieszy to, że mamy swój styl gry, gramy piłką, staramy się wyprowadzać piłkę od bramki podaniami i potrafimy się utrzymać przy piłce na połowie przeciwnika. Cieszą nas pochwały Trenerów innych drużyn i ich Rodziców, że nasza drużyna potrafi grać w piłkę i ma swój styl.

Dlatego mimo porażek jakie ponieśliśmy w tym sezonie, nie załamujemy się tylko pracujemy dalej aby wyeliminować błędy i konsekwetnie rozwijać się piłkarsko :)

Dziękujemy Mikołajowi Kwiatkowskiemu za radość jaką nam dawał strzelając mnóstwo bramek i asystując kolegom przy bramkach, za wspaniałą grę, za poczucie humoru i za wszystkie wspólne chwile, które przeżyliśmy razem jako drużyna :) Życzymy Ci Miki wszystkiego najlepszego, zdrowia, samych sukcesów, strzelenia jeszcze więcej bramek niż do tej pory i spełnienia wszystkich marzeń :)  Dziękujemy Ci, że mieliśmy przyjemność z Tobą grania i trenowania :) Powodzenia !!!

Najlepszy Strzelec - Filip Chołuj

Najwięcej Asyst - Filip Chołuj