Obóz 2019

Szanowni Rodzice!

Już poraz piąty zapraszamy naszych zawodników na Obóz Piłkarski, który ma na celu przygotowanie młodych piłkarzy do wyzwań na sezon 2019/2020. Oprócz intensywnego szkolenia i doskonalenia gry w piłkę nożną, ma na celu budowanie pewności siebie, wzmocnienie samodzielności oraz rozwijanie umiejętności pracy w zespole i budowanie więzi z kolegami z drużyny. To wszystko według najlepszych światowych standardów.

Pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i specjalistów, uczestnicy obozu będą nie tylko kształtować umiejętności piłkarskie. Pod okiem dietetyka sportowego będą zdobywać wiedzę na temat odżywiania w sporcie i kształtować zdrowe nawyki żywieniowe, które z pewnością zaprocentują w przyszłości. Podczas spotkań z trenerem mentalnym podniosą zdolność koncentracji, samodyscypliny, systematyczności i innych cech mentalnych, niezbędnych do optymalnego rozwoju zawodnika.

To wszystko w klimacie doskonałej atmosfery, a przede wszystkim dobrej zabawy!

Na terenie ośrodka znajdują się : boisko ze sztuczną trawą 70x45, boisko naturalne 70x45, boisko do siatkonogi, siłownia, jacuzzi, sauna, basen otwarty.

Terminy obozu:

18-25 sierpnia 2019 (TURNUS DLA ROCZNIKÓW 2006, 2007, 2008, 2009,2010,2011)

Ilość miejsc(OGRANICZONA): 70

Opiekunowie: pięciu trenerów, dietetyk, psycholog, kierownik i pielęgniarka

Miejsce obozu:Nadrzecze/Biłgoraj, www.zajazdnadrzecze.pl

Wyżywienie:specjalnie opracowane menu przez naszego dietetyka: 4 posiłki dziennie plus posiłki okołotreningowe

Przejazd:autokar

W cenie obozu: profesjonalna opieka trenerów, dietetyka sportowego, psychologa i pielęgniarki, transport, ubezpieczenie NNW, koszulka obozowa, woda dla zawodników, oraz inne atrakcje dla obozowiczów.

UWAGA! Ośrodek spełnia wszelkie wymogi bezpiecznego pobytu dzieci i młodzieży

Cena:1250 złotych

Opłata za obóz przyjmowana jest w dwóch ratach:

• Pierwsza rata- płatna do 31 marca 2019 –600 zł(nie podlega zwrotowi)
  • Druga rata- płatna do 30 czerwca 2019 –650 zł

UWAGA!Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o pierwszeństwie udziału w obozie decyduje kolejność zgłoszeń – dokonanie wpłaty (zaliczka).

W razie rezygnacji do dnia 30 kwietnia 2019 r.gwarantujemy zwrot całości zaliczki. Po tym terminie zaliczka nie zostanie zwrócona (koszty manipulacyjne).

Nie uiszczenie pełnej opłaty za udział w obozie do dnia1 lipca 2019 r.spowoduje automatyczne wyłączenie uczestnika z letniego obozu, bez zwrotu dokonanych wpłat.

Należności należy wpłacać na konto nr:14 1090 1870 0000 0001 2236 6817

Serdecznie zapraszamy!