Podsumowanie Sezonu rocznik 2008B - "Co nas nie zabije to nas wzmocni"

W rozgrywkach III ligi przyszło Nam się mierzyć z dobrymi, solidnymi zespołami. Początek sezonu wyglądał jednak obiecująco, gdyż w pierwszym meczu z drużyną Sempa po dobrej grze zanotowaliśmy remis. Jednak jak to się niestety później okazało był to Nasz jedyny punkt zdobyty w tych rozgrywkach. W kolejnych meczach brakowało przede wszystkim koncentracji i odpowiedzialności, gdyż zdecydowaną większość bramek to sami sprezentowaliśmy przeciwnikom. Frekwencja treningowa i meczowa nie stała w tym sezonie na najwyższym poziomie, co również rzutowało na naszą grę.

Sezon kończymy z dorobkiem 1 punktu w 10 meczach i bilansem bramkowym 29-79.

Bramki dla Nas zdobywali: Antek – 7, Szymon – 6, Marcel – 5, Janek B, Dawid – 3, Karol, Mikołaj, Piotrek – 1.

Naj, naj:

Najlepszy strzelec: Antek – 7 bramek

Najwięcej asyst: Karol – 6

Najlepszy zawodnik: Szymon

Brawo chłopcy!!!

Od sierpnia zaczynamy przygotowania do nowego sezonu, w którym będziemy się mocno starać o powrót do III ligi!!!

Głowa do góry!!! Do boju FC Lesznowola!!!