Niespodziewana porażka Orlików 2004

W sobotę 11.04 drużyna orlików u-11 FC Lesznowola rozegrała swój pierwszy mecz ligowy w rundzie wiosennej. Przeciwnikiem i zarazem gospodarzem tego meczu była drużyna Victorii Głosków. W mecz zdecydowanie lepiej weszła drużyna gospodarzy, która po 10 minutach prowadziła 3:0. Drużyna z Lesznowoli sprawiała wrażenie, jakby myślami była gdzieś zupełnie indziej niż na boisku. Jednakże w kolejnych dwóch kwartach goście zagrali już znacznie lepiej i przed ostatnią kwartą był remis 3:3.

W ostatnich 15 minutach drużyna z Lesznowoli jednak zupełnie się pogubiła, tracąc 6 bramek w zaledwie 10 minut, na pocieszenie udało się jeszcze zdobyć jedną bramkę, jednak nie zmieniło to obrazu ostatniej kwarty. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Głoskowa 9:4

Bramki dla Lesznowoli zdobyli: Tomek Adamczykx2, Witek Zawiła-Niedźwiecki, Maks Marcinkowski.