Porażka Żaków z FCB

Pierwsze spotkanie żaków na korzyść FCB.

W swojej pierwszej potyczce w lidze FCL zawodnicy trenera Bartosza Woźniaka odnieśli minimalną porażkę z drużyną zza miedzy 5-4.

Spotkanie było bardzo wyrównane, można powiedzieć ,,cios za cios’’ !

Spotkanie mogło się bardzo podobać wszystkim kibicom na boisku, nie tylko ze względu na ilość goli ale także na ich jakość! a także na naprawdę dobre i emocjonujące widowisko, obfitujące w groźne sytuacje i niesamowitą waleczność obu drużyn.

Dużo lepiej w mecz weszła drużyna z Bobrowca, która po kwarcie spotkania prowadziła 2-0. Na drugie 12 minut zawodnicy z Lesznowoli wyszli w zdecydowanie odmienionych nastawieniach co doprowadziło do wyniku 2-2.

W drugiej fazie meczu przy wyniku 4-4 bardzo ładną bramką popisał się zawodnik z Bobrowca, który ustalił wynik spotkania na 5-4 po bardzo inteligentnym strzałem z rzutu wolnego pod porzeczkę.

Cała drużyna FCL zasługuje na ogromne brawa za względu na ambicje i wolę walki do końca spotkania, ale również za bardzo ładne i coraz lepsze granie w piłkę i konstruowanie akcji.

Bramki : Sokołowski x2, Duplicki, Kisieliński