Podsumowanie Sezonu rocznika 2004 - Jesteśmy w Pierwszej Lidze!!!

Po ubiegłorocznym spadku z I ligi, przystąpiliśmy do rozgrywek mocno zmotywowani i z jednym nadrzędnym celem – ponownym awansem do I ligi. Przez pierwszą część rozgrywek przeszliśmy jak burza, tracąc jedynie dwa punkty w zremisowanym meczu z Koroną. W pozostałych meczach odnosiliśmy wysokie zwycięstwa. W rundzie rewanżowej już nie było tak dobrze, odnotowaliśmy dwie wyjazdowe porażki z STF Champion i w ostatniej kolejce z Koroną, jednakże przed tym meczem byliśmy już pewni awansu. Finalnie zajmujemy pierwsze miejsce z dorobkiem 28 punktów w 12 meczach i bilansem bramkowym 61-19.

Zdobywcy bramek:

Zwoli - 22, Gąsi, Jastrząb – 8, Grzybek, Wiciu – 5, Siwy – 3, Miller, Adi, Tlaczek, Kamil – 2, Krystian, Detuś – 1.

Naj, naj w minionym sezonie:

Najlepszy strzelec – Zwoli – 22 bramki

Najwięcej asyst – Kamil – 10

Najlepszy zawodnik - Grzybek

Warto również nadmienić, że dwóch Naszych zawodników- Zwoli i Grzybek, otrzymało powołanie do drużyny seniorskiej i w ostatnim meczu zaliczyli debiuty w pierwszej drużynie!!!

Teraz wakacje, ale od sierpnia zaczynamy przygotowania do ciężkiej batalii w meczach w I lidze!!!

Podsumowując: BRAWO DRUŻYNA, BRAWO ZAWODNICY, BRAWO FC LESZNOWOLA!!!