Bardzo udany weekend rocznika 2011!
Był to pełen piłkarskich emocji weekend zawodników z rocznika 2011.
W sobotę chłopcy wzięli udział w dużym turnieju "Mini Liga Mistrzów" w którym uczestniczyło 16 zespołów. W nawiązaniu do nazwy turnieju każdej drużynie została dopasowana nazwa zespołu, który brał udział w tego rocznej edycji Ligi Mistrzów UEFA- nasza drużyna wystąpiła w turnieju jako Borussia Dortmund.
16 zespołów zostało podzielonych na 4 grupy po 4 drużyny z których do ćwierćfinałów awansowały dwa najlepsze zespoły. Nasi chłopcy w fazie grupowej zaprezentowali się bardzo dobrze, wygrywając wszystkie 3 spotkania i z 1 miejsca w grupie pewnie awansowali do fazy play-off.
W dalszej fazie turnieju zawodnicy naszego Klubu również poradzili sobie bardzo dobrze, dzięki czemu dotarli do samego finału w którym wygrali 4:2 z drużyną KS Raszyn, który w tym turnieju występował jako Tottenham.
Nasi zawodnicy zgarnęli również 2 z 3 wyróżnień indywidualnych. Stanisław Konarski został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, a Bartek Wierzbicki, który zdobył 14 goli, został królem strzelców!
W niedzielę z samego rana, w ramach rozgrywek MZPN, w wyjazdowym meczu zmierzyliśmy się z drużyną KS Ursynów II. U chłopców było widać zmęczenie po sobotnich zmaganiach turniejowych ale i tym razem stanęli na wysokości zadania i pewnie zwyciężyli 7:2.