Zwycięski weekend rocznika 2008!

W Niedzielę dwie drużyny rocznika 2008 rozgrywały swoje mecze w lidze Lesznowolskiej.

FCL I grał z drużyną Orlęta Mroków i w tym meczu odnieśliśmy wysokie zwycięstwo 11-0.

Chłopcy zagrali kolejny wspaniały mecz, ich gra z meczu na mecz wygląda coraz lepiej, akcje, które stwarzaliśmy w tym meczu były przemyślane, a gra w obronie była w 100% skuteczna.

Brawo chłopcy!

FC Lesznowola 11-0 Orlęta Mroków

br. M.Kruk x4, J.Staszewski x2, B.Korlak x2, P.Korona, M.Kwiatkowski,A.Sosnowski

...............................................................................................................................................................................

FCL II grał z drużyną FCB.

Mecz zaczął się dla nas bardzo źle i po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 0-3 ale chłopcy się nie poddali i walczyli dalej. W drugiej kwarcie nasza gra się poprawiła i po bramce Kuby Woźniaka wygraliśmy ją 1-0, który wykończył ładną akcję Olka Adamkowskiego. W trzecie kwarcie mimo naszej przewagi nie udało się strzelić żadnej bramki i dalej było 1-3. W czwartej kwarcie meczu chłopcy ruszyli do zdecydowanego ataku i po dwóch bramkach Kuby Woźniaka był remis 3-3. Kiedy wszystkim wydawało się, że mecz zakończy się remisem, dwie minuty przed końcem Jan Borowiec dobrze dośrodkował w pole karne i jeden z obrońców FCB przypadkowo skierował piłkę do własnej bramki, dzięki tej bramce odnieśliśmy drugie zwycięstwo w lidze.