Zwycięski weekend rocznika 2008!

W sobotę rano nasza pierwsza drużyna rozgrywała bardzo ważny mecz z drużyną z Grodziska Mazowieckiego.

W pierwszym meczu na wyjeździe przegraliśmy wysoko 12-6 i chcieliśmy się w tym meczu zrewanżować .

Od początku meczu ruszyliśmy na przeciwników i osiągnęliśmy dużą przewagę i po pierwszych dwóch kwartach prowadziliśmy 10-3. Niestety w drugiej części gry poczuliśmy się zbyt pewnie i odpuściliśmy co potrafił wykorzystać przeciwnik i strzelił nam sześć bramek i mecz do końca był bardzo nerwowy.  Na szczęście mecz zakońćzył się naszym zwycięstwem 10-9 i awansowaliśmy na trzecie miejsce w lidze.

Po takim meczu musimy wyciągnąć wnioski i pamiętać, że nie można lekceważyć przeciwnika i trzeba zawsze grać do końca.

Ale trzeba pochwalić drużynę za dwie pierwsze kwarty w których grali rewelacyjnie.

FC Lesznowola 10-9 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Br. M.Kwiatkowski x4, S.Wojciechowski x2, M.Kruk x2, F.Chołuj, T.Prosiński

as. M.Kruk, M.Kwiatkowski

Nasza druga drużyna grała na własnym boisku z wiceliderem rozgrywek Football Talents. Niestety do meczu przystąpiliśmy w osłabieniu i graliśmy cały mecz w siódemkę bez zmian., ze zwględu na przeziębienia zawodników.

Mimo tego nasza drużyna pokazała olbrzymi charakter i walczyła przez cały mecz dzięki czemu odnieśliśmy zwycięstwo 6-4.

Wielkie brawa dla chłopców za walkę i charakter.

FC Lesznowola 6-4 Football Talents