Zasłużona porażka Żaków z Grodziskiem!

W sobotę rundę rewanżową rozpoczęli zawodnicy rocznika 2008, którzy na własnym boisku podejmowali drużynę Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Niestety brak zaangażowania naszych zawodników i dobra gra zawodników gości spowodowała wysoką porażkę 1-8.

Mecz od początku zaczął się dla nas źle, brak koncentracji i już w pierwszej akcji gości straciliśmy bramkę. W dalszej części tej kwarty popełnialiśmy dużo prostych błędów przy wyprowadzaniu piłki, mieliśmy dużo niecelnych podań i daliśmy się łatwo ogrywać w pojedynkach 1x1.

Druga kwarta była w naszym wykonaniu jeszcze słabsza i po własnych niewymuszonych błędach straciliśmy cztery bramki i po połowie gry przegrywaliśmy 0-5.

W trzecie kwarcie zagraliśmy najlepiej i dzięki bramce z rzutu karnego Samuela Wojciechowskiego zremisowaliśmy 1-1, a mieliśmy jeszcze kilka sytuacji , które powinniśmy wykorzystać.

Czwarta kwarta to kolejne dwie bramki dla przeciwnika i mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem gości 1-8.

Kolejny mecz , kolejna lekcja za nami, po każdym meczu musimy wyciągać wnioski i poprawiać błędy aby w przyszłości popełniać ich jak najmniej.