Żaki zwyciężają w dobrym stylu!

W kolejnym meczu ligi Lesznowolskiej, po słabym występie z zespołem Hubertusa zawodnicy z rocznika 2006 zagrali doskonałe spotkanie z drużyną UKS Iwiczna.

Zawodnicy FC Lesznowoli byli tego dnia lepsi od przeciwników pod każdym względem skutecznie rozbijając ataki przeciwników, utrzymywali się przy piłce, oraz konstruowali akcje po których padały piękne gola, a kibice oklaskiwali zawodników gromkimi brawami.

Na wyróżnienie zasługuje cały zespół który grał bardzo konsekwentnie w obronie (tracąc tylko jednego gola w końcówce spotkania), i grając bardzo skutecznie bo strzelając przeciwnikowi aż 10 bramek! Na uwagę zasługuje fakt, iż niemal przy wszystkich bramkach udział miał Oliwier Sokołowski, który jeżeli nie strzelił gola to świetnie asystował swoim kolegom z drużyny.

Brawo chłopcy, oby tak dalej !

FC Lesznowola 10-1 UKS Iwiczna

Bramki: Phillip K. x 4, Oliwier S. x 2, Jędrzej A. x 2, Karol K. x 2