Trzecie miejsce rocznika 2004 w lidze Lesznowolskiej

W sobotę 7.02.2015 na hali w Łazach odbyła się czwarta kolejka Ligi Lesznowolskiej Orlików u-11.

Nasza drużyna rozegrała tym razem pięć meczy. Pierwszy wygrała z zespołem UKS Lolek 3:1, następnie zremisowała w najlepszym meczu całego turnieju z zespołem UKS Iwiczna 3:3, zdobywając wyrównującą bramkę na 15 sekund przed końcem meczu. W kolejnym meczu z drużyną KR Sport nasza drużyna wygrała 5:1. W ostatnich dwóch meczach FC Lesznowola mierzyła się z SET-em Lesznowola i drużyną Orlęta Mroków. Oba te mecze miały identyczny przebieg drużyna FC Lesznowola szybko zdobywała dwubramkowe prowadzenie i mimo licznych sytuacji bramkowych nie udawało się dowieźć zwycięstw do końca. Brak koncentracji i rozprężenie sprawiły, że oba mecze skończyły się utratą punktów najpierw porażką z SET-em 2:3 i remisem z Orlętami 2:2. Straty punktów w dwóch ostatnich meczach spowodowały, że zespół FC Lesznowoli skończył turniej na 3 miejscu z 8 punktami.