Rocznik 2002 awansował do I ligi! Podsumowanie rundy

Rocznik 2002 grający w drugiej lidze mazowieckiej rundę jesienną zaliczył do udanych. W tym sezonie nasza drużyna spisywała się bardzo dobrze. Zajęliśmy pierwsze miejsce w lidze.Mecze naszej drużyny przebiegały według założonych celów. W 10 ligowych meczach zdobyliśmy 27 punktów. Wygraliśmy 9 meczy i odnotowaliśmy jedną porażkę. Bramki 48-15. Najlepszym strzelcem naszej drużyny został Kuba Piecyk który strzelił 24 bramki. W pierwszej rundzie zdobyliśmy 15 pkt wygrywając wszystkie mecze. W rundzie rewanżowej przegraliśmy jeden mecz z MUKS Kosa II Konstancin. Awansowaliśmy do pierwszej ligi przed nami bardzo dużo pracy. Napewno poziom piłkarski będzie dużo wyższy. Wiec wszyscy mobilizujemy się do ciężkiej pracy. Gratulacje dla całej drużyny.