PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ ROCZNIKA 2011

Zawodnicy z rocznika 2011 w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 rywalizowali w rozgrywkach Ligi Lesznowolskiej z zawodnikami o rok starszymi tj. w z rocznikiem 2010.

Do pierwszej kolejki ligowej podeszliśmy z marszu, bo po zaledwie 4 przeprowadzonych jednostkach treningowych, co nie przeszkodziło zawodnikom rozegrać dobre zawody i już w pierwszej kolejce zgarnąć komplet punktów.

Wygrana w I kolejce dodała nam pewności siebie oraz pokazała że różnicę fizyczną jaka jest pomiędzy nasza drużyną, a o rok starszymi rywalami możemy niwelować poprzez nasze umiejętności piłkarskie oraz zaangażowanie co owocowało kolejnymi zwycięskimi meczami. Nasza zwycięska passa trwała do 4 kolejki, gdzie musieliśmy uznać wyższość przeciwnika który był tego dnia od nas lepszy. Ta porażka zadziałała na nas jak płachta na byka i do końca rundy zanotowaliśmy 3 kolejne wygrane.

W rundzie jesiennej Ligi Lesznowolskiej rozegraliśmy 7 spotkań (6 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażka) co pozwoliło nam uzbierać 18 punktów i w ostatecznym rozrachunku zająć świetne 2 miejsce. Nasz bilans bramkowy to 37 zdobytych bramek i 14 straconych. Liczba zdobytych bramek (5,2 gola/mecz) pokazuje, że mamy ofensywny styl gry, potrafimy tworzyć sytuację bramkowe i je finalizować. Bardzo cieszy dużo mniejsza ilość błędów technicznych, taktycznych czy indywidualnych jakie popełniamy w stosunku do naszych zmagań w wiosennej edycji Ligi Lesznowolskiej. To świadczy o tym, że rozwijamy się jako drużyna w dobrym kierunku, uczymy się na błędach i wyciągamy z nich wnioski oraz że ciężką praca na treningach przynosi efekt.