Podsumowanie 2006!

Młodziki w rundzie wiosennej występowali w IV lidze kończąc zmagania na piątym miejscu z dorobkiem 2 wygranych , 3 remisów i aż 5 porażek .

W podsumowaniu całej rundy można odczuwać duży niedosyt patrząc na ogólną klasyfikację, natomiast po głębszej analizie młodziki FCL w większości swoich meczy byli drużyną, która lepiej grała w piłkę od przeciwników, a brakowało po prostu szczęścia gdzie bardzo często tracili gole albo w samej końcówce spotkania albo po bardzo prostych błędach indywidualnych co było wynikiem braku koncentracji.

Na duży pozytyw można uznać to, że tracimy coraz mniej bramek, obrona gra lepiej oraz lepiej się komunikuje, aczkolwiek nadal musimy pracować nad koncentracją od początku do końca spotkania, poprzez jej brak w kluczowych momentach straciliśmy bardzo dużo punktów w całej rundzie.