Kolejny udany weekend rocznika 2008!

Kolejny bardzo udany weekend zanotowali chłopcy z rocznika 2008 odnosząc dwa zwycięstwa.

W sobotę pierwsza drużyna grała rewanżowy mecz na własnym boisku z drużyną ATP Warszawa i pewnie wygrała 12-4.

Pierwsze minuty spotkania były dla nas bardzo nerwowe i po dwóch prostych błędach już w 3 minucie przegrywaliśmy 0-2. Na szczęście szybko się obudziliśmy i jeszcze w pierwszej kwarcie wyszliśmy na prowadzenie 3-2.

Druga kwarta tak jak w zeszłym tygodniu była w naszym wykonaniu bardzo dobra i strzelamy w niej sześć bramek i wychodzimy na prowadzenie 9-2.

Na szczęście wyciągnęliśmy wnioski z zeszłego weekendu i graliśmy do końca, co przyniosło efekt i udało nam się jeszcze strzelić trzy bramki. Wynik końcowy 12-4.

Brawa dla całej drużyny za bardzo dobry mecz, walkę przez cały mecz i tworzenie pięknych akcji.

Czwarte zwycięstwo w lidze pozwala nam walczyć o 3 miejsce w lidze.

FC Lesznowola 12-4 ATP Warszawa

br. M.Kwiatkowski x4, S.Wojciechowski x3, F.Chołuj x2, M.Kruk x2, A.Sosnowski

as. M.Kwiatkowski x2, A.Szczypkowski, R.Staranowicz

W Niedziele na mecz do Józefowa wybrała się nasza druga drużyna zmierzyć się z miejscową Józefovią.

Od początku meczu zdominowaliśmy przeciwnika i co chwile wyprowadzaliśmy składne akcje. Nasza przewaga była bardzo widoczna i przeciwnik rzadko gościł na naszej połowie.

Wygrywamy wysoko 11-2 ale najbardziej cieszy nasza wspaniała gra , strzelamy bramki po pięknych akcjach, bardzo dobrze wyprowadzamy piłkę od naszej bramki i dostrzegamy partnerów którzy znajdują się na lepszej pozycji.

Miło było usłyszeć od Sędziego, że dawno nie widział tak dobrze grającej w piłkę młodej drużyny.