Dwie porażki w Lidze Lesznowolskiej!!!

W Niedzielę rozgrywaliśmy kolejne mecze w Lidze Lesznowolskiej tym razem zmierzyliśmy z drużynami UKS Lesznowola.

W pierwszym meczu wystąpili zawodnicy z rocznika 2008, którzy nie zagrali najlepszego meczu, mieliśmy dużo strat, niecelnych podań, popełnialiśmy proste, niewymuszone błędy przez co straciliśmy bramki.

Po każdej porażce trzeba wyciągnąć wnioski !

FC Lesznowola 3-4 UKS Lesznowola

br. samobój, Woźniak, Lewandowski

W drugim meczu wystąpiła drużyna rocznika 2009, która dzielnie walczyła z drużyną UKS, ale niestety poniosła wysoką porażkę 9-3. W tym meczu cieszy nas bardzo dobra postawa młodszych zawodników z rocznika 2010, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze. Na pochwałę zasługuję nasz strzelec Kuba Wilcock, który strzelił trzy bramki oraz Szymon Sito , który bardzo dobrze radził sobie w obronnie.

FC Lesznowola 3-9 UKS Lesznowola

Br. Wilcock x3