Dwie porażki 2008B

W piątkowym zaległym meczu graliśmy na wyjeździe z drużyną Semp Ursynów. Mecz był rozgrywany na bardzo wąskim i krótkim boisku, zanim dostosowaliśmy się do panujących warunków przegrywaliśmy po I kwarcie 4:1. W kolejnych gra się wyrównała, zaczęliśmy stwarzać sobie więcej szans bramkowych, ostatecznie przegrywamy 7:4.

Chociaż końcówka meczu była w naszym wykonaniu dobra to niestety przespana pierwsza część gry sprawiła, że nie udało się Nam dogonić gospodarzy.

Semp Ursynów III – FC Lesznowola II 7:4

Bramki: Szymek x3, bramka samobójcza

Dwa dni po meczu na Ursynowie, graliśmy kolejny mecz ligowy z Perłą w Złotokłosie. Do tego meczu przystąpiliśmy w mocno okrojonym składzie, co miało wymierny efekt w postaci wyniku. Po pierwszej kwarcie przegrywamy 2:1, do przerwy 3:1, jednakże do tego momentu mecz był w miarę wyrównany i mieliśmy swoje szanse. Po zmianie stron niestety nie wytrzymaliśmy tego meczu kondycyjnie i skończyło się 9:2 dla Perły.

Perła Złotokłos – FC Lesznowola II 9:2

Bramki: Antek x2