Dwa zwycięstwa w Lidze Lesznowolskiej!

W sobotę rozpoczęły się rozgrywki Ligi Lesznowolskiej na hali.

Pierwszy mecz rozgrywali zawodnicy rocznika 2009, którzy grali z kolegami z UKS Iwiczna.

Mimo nie najlepszego meczu wygraliśmy 2-0. Przez większość część meczu byliśmy na połowie przeciwnika, ale niestety brakowało nam dokładności i dobrych decyzji aby kończyć akcję strzałem.

Na pochwałę zasługuje fakt, że udało nam się zachować czyste konto.

Brawo !

FC Lesznowola 2009 2-0 UKS Iwiczna

br. M.Kwiatkowski, K. Wilcock

W drugim meczu wystąpili zawodnicy z rocznika 2008, którzy również grali z drużyną UKS Iwiczna.

W tym meczu zagraliśmy na niezłym poziomie , choć popełnialiśmy dużo błędów indywidualnych, ale gra zespołowa wyglądała naprawdę nieźle.  Staraliśmy się rozgrywać piłkę i wychodziło nam to naprawdę dobrze, potrafiliśmy wymienić w niektórych akcjach 4, 5 podania. Niestety bramki traciliśmy po własnych prostych błędach i braku koncentracji.

Brawo!

FC Lesznowola 5-4 UKS Iwiczna