Drugie zwycięstwo rocznika 2011!
W drugiej kolejce rogrywek MZPN zespół rocznika 2011 podejmował u siebie drużynę KS Ursynów II.
Tuż po pierwszym gwizdku sędziego nasz zespół przejmuje piłkę na połowie przeciwnika i zdobywa pierwszego gola w tym spotkaniu! Bardzo szybko strzelona bramka dodała nam pewności siebie i rozbudziła nasze apetyty na kolejne gole. Do końca pierwszej kwarty dołożyliśmy kolejne dwa trafienia, które "ustawiły" nam ten mecz i były odzwierciedleniem naszej dobrej gry. W kolejnych fazach tego meczu obraz gry się nie zmienił, nasz zespół prowadził grę tworząc sobie kolejne sytuacje bramkowe a zespół rywali próbował swoich szans w kontrach. Do końca tego spotkania, mimo dość przeciętnej skuteczności, zdobyliśmy jeszcze 8 bramek, a przeciwnik wykorzystał dwie z swoich sytuacji i mecz zakończył się wynikiem 11:2.
FCL 11-2 KS Ursynów II