Drugie miejsce na koniec sezonu rocznika 2008!

W ostatnim meczu Ligi MZPN, drużyna rocznika 2008 wygrała wyjazdowy mecz z drużyną UKS Iwiczna 4-2. W pierwszych dwóch kwartach meczu graliśmy ospale, mieliśmy dużo niedokładnych podań i popełnialiśmy proste błędy i tylko bardzo dobra postawa w bramce Olka Stypki sprawiła, że do przerwy był remis 0-0. W trzeciej kwarcie poprawiliśmy celność podań i od razu udało nam się strzelić dwie bramki i prowadziliśmy 2-0. W czwartej kwarcie szybko strzeliliśmy trzecią bramkę, ale zaspaliśmy przy jednym z rzutów rożnych i gospodarze strzelili bramkę kontaktową. Chwilę później strzeliliśmy czwarta bramkę, ale w ostatniej akcji znowu zaspaliśmy i mecz zakończył się wynikiem 4-2 dla naszej drużyny.

UKS Iwiczna 2-4 FC Lesznowola

br. M.Kwiatkowski x2, P.Korona, S.Wojciechowski

Sezon kończymy na bardzo dobrym drugim miejscu w tabeli, strzelamy 65 bramek, a tracimy 29, zdobyliśmy 24 punkty, w 10 meczach odnieśliśmy 8 zwycięstw i doznaliśmy dwóch porażek. Obie porażki ponieśliśmy z mistrzem naszej ligi Kosą Konstancin.

1 - Dawid Smoliński, Bartek Korlak, Oskar Seliga, Tobiasz Prosiński

Rundę jesienną trzeba zaliczyć do udanych, porównując tą rundę do rundy wiosennej zdobyliśmy 9 punktów więcej, wygraliśmy trzy mecze więcej, przegraliśmy tylko dwa mecze (w poprzedniej 5), zdobyliśmy 18 bramek więcej i straciliśmy o 26 bramek mniej. W poprzedniej rundzie z drużynami z czołówki przegrywaliśmy zdecydowanie, w tej rundzie z liderem rozgrywek (spadkowiczem z I ligi) toczyliśmy wyrównany bój i nie wiele nam zabrakło do sukcesu.

W każdym aspekcie się poprawiliśmy i to jest nasz duży sukces, ale nie wyniki cieszą nas najbardziej tylko gra naszych zawodników, nasza gra wygląda zdecydowanie lepiej i dojrzalej, a postępy indywidualne naszych zawodników są zdumiewające :)

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników, ale musimy pamiętać o tym , że to tylko małe kroczki w dążeniu do tego aby być kompletnym piłkarzem.

Na każdym treningu, meczu , sparingu musimy dawać z siebie wszystko, a nawet więcej...

Wielkie podziękowania i gratulacje dla Rodziców naszych zawodników za gorący doping i wspaniałą atmosferę.