68 bramek w dwóch meczach rocznika 2011!

W V kolejce rozgrywek MZPN zespół rocznika 2011 zmierzył się w sobotę na wyjeździe z drużyną Victorii Głosków.
Od samego początku nasz zespół dominował na boisku co zaowocowało szybkim strzeleniem kilku bramek. Obraz gry nie zmienił się do końca spotkania, a nasz zespół do końca meczu, aż 34 razy pokonał bramkarza rywali.
Victoria Głosków 1-34 FC Lesznowola
W środowe popołudnie, w strugach padającego deszczu, nasz zespół zmierzył się ponownie z drużyną Rakovi.
Nasi zawodnicy pierwszego gola strzelili już w 6 sekundzie spotkania co zwiastowało kolejne spotkanie z dużą ilością bramek strzelonych przez naszą drużynę i tak właśnie było!

Po ostatnim gwizdku sędziego licznik strzelonych bramek zatrzymał się na 34 trafieniach, a wynik mógł być większy gdyby nie bardzo ciężkie warunki pogodowe, które dość mocno utrudniały grę.

FC Lesznowola 34-2 Rakovia Warszawa