Zwycięska pogoń rocznika 2004!

W sobotę 18.04 o godz 10:30 orliki U-11 FC Lesznowola rozegrali swój drugi mecz w rundzie wiosennej. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna KS Raszyn. Mecz toczony był w trudnych warunkach atmosferycznych(silny wiatr i niska temperatura). Spotkanie przez cały czas było wyrównane, pierwszą bramkę zdobyli goście po błędzie gospodarzy przy wyprowadzeniu piłki. Na początku drugiej kwarty goście przeprowadzili dwa szybkie ataki, które zakończyły się golami i wynik brzmiał 0:3. Od tego momentu drużyna z Lesznowoli zabrała się do odrabiania strat, jeszcze w tej kwarcie strzelając dwie bramki. W trzeciej kwarcie goli nie było, w ostatniej kwarcie gospodarze postawili mocno na atak i przyniosło to rezultaty w postaci dwóch strzelonych goli. Ozdoba meczu była bramka Maksa Marcinkowskiego, który przerzucając piłkę nad obrońca, uderzył ją następnie z powietrza prostym podbiciem, nie dając szans bramkarzowi.

Bramki zdobyli: Tomek Adamczyk, Witek Zawiła-Niedźwiecki, Kuba Tlak, Maks Marcinkowski

Brawo za wiarę i walkę do końca!!! z 0:3 do 4:3!!!.