Niespodziewana porażka drugiej drużyny!

W Niedzielne popołudnie do Brwinowa pojechała druga drużyna seniorów, która liczyła na zwycięstwo z ostatnią drużyną ligi, lecz tak się jednak nie stało.

Mecz nieoczekiwanie rozpoczął się pod dyktando gospodarzy, którzy w 15 min spotkania prowadzili 1-0 wykorzystując fatalnie grającą tego dnia linie obrony.

Po przerwie goście zdecydowanie ruszyli do ataku i stan meczu za sprawą debiutującego w barwach FCL II, Łukasza Jaszczuka, zmienił się na 1-1.

Wszyscy myśleli, że kolejne bramki dla gości będą już tylko kwestią czasu, ale drużyna z Brwinowa przeprowadziła bardzo skuteczny kontratak i w końcówce meczu ustaliła wynik na 2-1 dla gospodarzy i co za tym idzie niestety 3 punkty zostały w Brwinowie.