Drugie zwycięstwo z rzędu Seniorów!

W 21 kolejce Klasy Okręgowej drużyna seniorów udała się na mecz wyjazdowy do Brwinowa, gdzie zmierzyła się z drużyną Naprzodu.

Mecz lepiej zaczęli gospodarze, którzy byli bardzo zdeterminowani aby wygrać ten mecz, lecz zapału wystarczyło im tylko na 25 minut, po tym czasie z minuty na minutę przewagę uzyskiwała drużyna z Lesznowoli. Lecz w pierwszej połowie żadna z drużyn nie stworzyła sobie dogodnej sytuacji do strzelenia bramki.

W drugiej połowie podobnie jak w pierwszej mecz toczył się głównie w środkowej strefie boiska, ale to drużyna gości stwarzała groźniejsze sytuację.

W 65 minucie spotkania po wrzutce z rzutu rożnego Kruka, po zamieszaniu w polu karnym Skalski skierował piłkę do bramki i jak się później okazało była to zwycięska bramka.

Kilka minut później Kruk miał idealną sytuację do podwyższenia wyniku ale niestety nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Mecz do końca kontrolowała drużyna z Lesznowoli i zdobyła kolejne bardzo ważne punkty.

Naprzód Brwinów 0-1 FC Lesznowola

br. Skalski