Żaki ze srebrem!!!

13.06 w sobotę podczas dni Lesznowoli akademia piłkarska FC Lesznowola zorganizowała turniej ‘’mini ligi mistrzów’’, w którym każda drużyna losowała jakiś zespół i grała pod jego nazwą.

Zawodnicy rocznika 2006 wystawił dwa zespoły, pierwsza drużyna wylosowała zespół PSG, a druga zespół REAL MADRYT.

Zespoły grały w dwóch różnych grupach, oba radziły sobie bardzo dobrze, zawodnicy grali z dużym zaangażowaniem i determinacją mimo bardzo wysokiej temperatury, która towarzyszyła piłkarzom przez cały czas trwania zabawy turniejowej.

Zespół REAL MADRYT zanotował tego dnia dwie porażki i remis zajmując 6 miejsce w całym turnieju.

Zespół PSG grał tego dnia bardzo dobrze, wychodząc z grupy na 2 miejscu. Po bardzo emocjonującym meczu półfinałowym zespół PSG pokonał JUVENTUS TURYN (GOSiR Piaseczno) po serii rzutów karnych, gdzie fenomenalną postawą popisał się nasz bramkarz – Mikołaj Płachetka – broniąc 2 strzały z rzutów karnych, wprowadzając zespół do finału!

W meczu finałowym spotkały się dwie drużyny z ligi francuskiej AS MONACO (Set Lesznowola) i PSG (FC Lesznowola). W meczu finałowym górą okazało się AS MONACO, po bardzo zaciętym pojedynku, gdzie można było oglądać bardzo żywy i obfitujące w liczne sytuacje mecz w którym nie brakowało sytuacji bramkowych oraz dużej ilości emocji.

Podczas całego turnieju panowała przyjazna atmosfera, piękna pogoda i bardzo duża ilość kibiców, która postanowiła tego dnia odwiedzić wydarzenie, które odbyło się na nowym boisku trawiastym w Nowej Woli!

Bramki : Hofman B. x 5 , Adamczyk J. x 4, Kisieliński, Borkowski, Makowski, Napierski

BRAWO FC LESZNOWOLA!