Wygrana i przegrana Skrzatów grupa czerwona!

W zeszłym tygodniu Skrzaty z grupy czerwonej rozegrały dwa sparingi, pierwszy z Akademią Sportu, a drugi z Akademią FCB.

W pierwszym meczu rozegranym we wtorek z drużyną Akademią Sportu, mimo porażki 8-2, nasi chłopcy zaprezentowali się naprawdę dobrze, piłkarsko wyglądaliśmy zdecydowanie lepiej, bramki traciliśmy tylko po naszych indywidualnych błędach. Bardzo cieszy gra podaniami i indywidualne akcje naszych zawodników, oraz utrzymywanie się na swoich pozycjach.

Akademia Sportu 8-2 FC Lesznowola

br. Wilanowski, Rusinek

W drugim meczu rozegranym w piątek z drużyną FCB, zagraliśmy kapitalne zawody i wygraliśmy wysoko 15-2. W tym meczu, każdy z zawodników zasługuję na pochwałę, stworzyliśmy dużo składnych akcji po których padały bramki, przez większość meczu prowadziliśmy grę i utrzymywaliśmy się na połowie przeciwnika. Nie było straconych piłek, każdy walczył do końca o odzyskanie piłki. Akcje indywidualne naszych zawodników były w 99% skuteczne.

FC Lesznowola 15-2 FCB

br. Wilanowski x6, Rusinek x5, Pastuszek x2, Woźniak, Bednarczyk