Wysokie zwycięstwo i pierwsza porażka 2009!

W kolejce 7 i 8 czwartej ligi Żaków nasza drużyna odniosła siódme ligowe zwycięstwo i niestety doznała pierwszej porażki. Zwycięstwo 11:0 z drużyną Ks Konstancin było meczem rozegranym od początku do końca w sposób perfekcyjny. Skuteczna gra w obronie oraz składne i skuteczne akcje w ataku, a także co cieszy kolejny mecz na zero z tyłu.

Niestety w 8 kolejce doznaliśmy pierwszej ligowej porażki z drużyną Fc Bobrowiec(wynik 8:3). Nasza drużyna miała wyraźnie słabszy dzień i w wielu aspektach gry nie przypominaliśmy zespołu z przed tygodnia z meczu z KS, popełniliśmy zbyt wiele błedów w grze obronnej(jako cały zespół,a nie tylko linia obrony) oraz nie wykorzystaliśmy swoich szans na strzelenie goli i w efekcie to przyniosło nam pierwszą porażkę z bardzo trudnym i dobrze grającym w tym dniu zespołem FCB. Do końca sezonu jeszcze dwie kolejki i mimo porażki awans do 3 ligi jest na wyciśgnięcie ręki. Tak więc wyciągamy wnioski z porażki i gramy dalej:)