Dobry występ Młodzików!

W sobotni zimny i deszczowy poranek, na boisku w Nowej Woli młodzikom FCL przyszło zmierzyć się z bardzo niewygodnym rywalem zza miedzy , drużyną FC Bobrowiec. Starcia między tymi dwoma drużynami zawsze obfitowały w mnóstwo emocji i nie inaczej było tym razem.

Podczas całego spotkanie towarzyszyły nam bardzo trudne warunki atmosferyczne, rzęsisty deszcz i niska temperatura nie zachęcały do oglądania spotkania, ale mimo to nasi wierni ‘’kibice – rodzice ‘’ nie zawiedli nas, a rozgrzewać ich serca mogła gra naszych chłopców, którzy w tym spotkaniu walczyli o każdy centymetr boiska!

Mecz zdecydowanie odważniej zaczęli przyjezdni, rzucając się do ataków od 1 min spotkania i to właśnie FCB otworzyło wynik spotkania wykorzystując nieporozumienia bramkarza i obrońcy gospodarzy, ale nie na długo. FCL od razu rzuciła się do odrabiania strat i po bardzo dobrym zachowaniu - Kuby Deca - jako rasowego napastnika, który rozpędzony ściął z piłką do środka boiska oddając bardzo silny i precyzyjny strzał, wyrównał rachunki i można było powiedzieć , że ‘’mecz zaczął się od początku’’, a od tego momentu to gospodarze dyktowali warunki spotkania, cierpliwie prowadząc grę, utrzymując się przy piłce i wyprowadzając bardzo groźne kontrataki.

Podsumowując przebieg całego spotkania, mecz toczył się w duchu FAIR PLAY, zarówno jedna jak i druga strona miała swoje ‘’argumenty’’, natomiast większą konsekwencją oraz motywacją w dążeniu do końcowego zwycięstwa wykazali się chłopcy z FC LESZNOWOLA wygrywając pewnie i zasłużenie 6:3!

Gratulacje Chłopcy – gramy zawsze do końca!

Br. Jakub Dec x 3 , Karol Kogut x 2 , Wiktor Napierski.