Seniorzy pokazali charakter !

Nasza drużyna Seniorów w Niedzielę podejmowała na własnym boisku czwartą drużynę ligi GLKS Nadarzyn.

Pierwsza połowa meczu mimo niezłej gry nie była szczęśliwa dla naszej drużyny, po dwóch błędach naszego bramkarza, na przerwę schodziliśmy przegrywając 0-2.

W drugiej połowie nasza drużyna pokazała charakter i od początku ruszyła do odrabiania strat ale mimo starań piłka nie chciała wpaść do bramki gości.

Dopiero w 67 minucie spotkania Śliwowski strzelił bramkę kontaktową, a trzy minuty póżniej nasz niezawodny napastnik wyrównał stan meczu strzelając swoją 11 bramkę w dziesiątym meczu w tym sezonie.

W 76 minucie meczu nasza drużyna wyszła na prowadzenie po ładnej akcji Marcela Saługi, który podłączył się prawą stroną i dośrodkował idealnie do Pylypchuka, który płaskim uderzeniem pokonał bramkarza gości.

W końcówce meczu wynik ustalił Kowalczyk, który na raty umieścił piłkę w bramcę.

Wielkie brawa dla drużyny za charakter i grę do końca.

FC Lesznowola 4-2 GLKS Nadarzyn