Rocznik 2008 wygrywa z liderem!

W sobotę obie drużyny rocznika 2008 podejmowały liderów swoich lig.

Pierwsza do walki przystąpiła druga drużyna, która musiała wygrać z liderem aby zachować szansę na awans do czwartej ligi.

Od początku meczu chłopcy ruszyli odważnie do ataków i chcieli za wszelką cenę wygrać ten mecz. Przez cały mecz nasza drużyna grała z dużą determinacją i zasłużenie wygrała 7-3.

Chłopcy zagrali bardzo dobry mecz i już po raz kolejny grali atrakcyjną dla oka piłkę. Teraz został nam ostatni krok do zrealizowania naszego celu, i musimy dać z siebie wszystko aby nie zmarnować naszej pracy.

FC Lesznowola 7-3 UKS Football Academy

br. J.Staszewski x3, M.Gawryś, K.Tymiński, A.Sosnowski, K.Woźniak

as. S.Poziomecki

Nasza pierwsza drużyna podejmowała na wyjeździe bardzo dobrą drużynę Championa, z którą przegraliśmy na własnym boisku w pierwszym meczu 12-5.

Chłopcy od początku meczu grali bardzo ambitnie i zaowocowało to sztrzeleniem trzech bramek co dało nam prowadzenie w pierwszej kwarcie 3-0. W drugiej kwarcie dalej dzielnie walczyliśmy o każdą piłkę, ale niestety po prostych błędach przegraliśmy tą kwartę 2-1 . W trzeciej kwarcie było 0-0. W czwartej kwarcie obie drużyny walczyły o korzystny wynik ale to nam udało się dowieźć do końca prowadzenie i wygrywamy 4-3.

Wielkie brawa dla całej drużyny za charakter i walkę o każdą piłkę.

STF Champion 3-4 FC Lesznowola