Kolejny dobry mecz Młodzików!

Zespół rocznika 2006/07 podejmował w niedzielne popołudnie drużynę MKS II PIASECZNO na stadionie Miejskim w Piasecznie.

Rywal bardzo wymagający, który urwał punkty wielu przeciwnikom, łącznie z FCL, gdzie w poprzednim meczu zdołał podnieść się z kolan i z dwubramkowej straty doprowadził do remisu – tym razem, bogatsi o to doświadczenie młodziki FCL nie dopuścili do takiego scenariusza.

Sytuacja, dzisiejszego dnia, wydawała się identyczna jak w poprzednim starciu, gdyż to FCL schodziła na przerwę z dwubramkową przewagą, ale trener uczulił zawodników w przerwie, aby dążyli do podwyższenia rezultatu, a także aby nerwowość nie wkradała się w szeregi zespołu! Niestety…. Przeciwnicy strzelili gola po bardzo efektownie wykonanym rzucie wolnym i zdołali doprowadzić do jedno-bramkowego kontaktu.

Ale ,,wejście smoka’’ miał Wiktor Napierski, który niespełna po minucie od wejścia na boisko podwyższył wynik po indywidualnej akcji strzelając obok bramkarza, a następnie po upływie kilku kolejnych minut wykorzystał rzut wolny soczyście kopiąc piłkę na tyle mocno, iż bramkarz nawet się nie ruszył.

W formacji defensywnej świetnie spisywali się Wasyl, Karol Duplicki oraz Dubiel, którzy bardzo dobrze asekurowali się wzajemnie, skutecznie rozbijając ataki zawodników MKSu, a w ofensywie szaleli bracia Philliph i Karol Kogut, którzy raz za razem zmuszali obronę oraz bramkarza przeciwników do ogromnego wysiłku, a wynik spotkania na 6-1 dla FC Lesznowola ustalił Oliwier Antoniak.