Porażka rezerw na koniec sezonu!

W ostatnim meczu w sezonie drużyna rezerw niestety poniosła porażkę ulegając drużynie rezerw z Milanówka 4:2.

Chociaż na prowadzenie wyszła drużyna FCL II to większą determinacją w grze okazywała się drużyna gości która bardzo szybko po utracie bramki potrafiła wstać z kolan strzelając dwie bramki i schodziła na przerwę z przewagą jednego trafienia.

Po przerwie drużyna z Lesznowoli dzielnie rzuciła się do odrabiania strat i zdołała doprowadzić do remisu za sprawą swojego najskuteczniejszego zawodnika w sezonie , Marcina Pasztaleńca i było 2:2.

Ostatnie słowo jednak należało do zespołu Milanu II Milanówek, który w 70 min spotkania wyszedł na prowadzenie po strzale z rzutu wolnego a tuż przed końcem dobił przeciwników ustalając wynik spotkania na 4:2.

Bramki : Antoni Pieńkos, Marcin Pasztaleniec