Wygrana z Laurą , FCL 8 w lidze!

W ostatnim meczu w tym sezonie pierwsza drużyna seniorów na własnym boisku zmierzyła się z szóstą w tabeli Laurą Chylice.

Mecz lepiej zaczęli gospodarze, którzy już w 14 minucie spotkania objęli prowadzenie po pięknej bramce Oskara Śliwowskiego z 40 metra w samo okienko bramki.

Piętnaście minut później było już 2-0 po ładnym uderzeniu głową z 14 metrów Mariusza Skalskiego, w tej sytuacji idealnym dośrodkowaniem popisał się Konrad Pluta.

Po przerwie kilkakrotnie groźnie zaatakowali goście, na szczęście nie skutecznie.

W 57 minucie spotkania Skalski wrzucił z autu w pole karne, obrońcy gości zbili piłkę na 7 metr wprost pod nogi Boguty, a ten uderzeniem tuż przy słupku umieścił piłkę w bramce.

W 71 minucie spotkania drużyna gości strzeliła bramkę kontaktową, po akcji lewą stroną boiska Roberta Podolińskiego, który idealnie dograł do wbiegającego Rafała Koniarka, a ten strzelił obok bramkarza gospodarzy i było 3-1.

W 88 minucie spotkania idealnie na długi słupek dośrodkował z rzutu wolnego Maciek Kruk do zamykającego Mariusza Skalskiego, który dostawił nogę i ustalił wynik na 4-1.

Po bardzo dobrym meczu wygrywamy 4-1 i na koniec sezonu zajmujemy wysokie 8 miejsce w lidze Okręgowej.

Jest to dla nas na pewno bardzo dobry wynik jako beniaminka, w tej rundzie wygraliśmy wszystkie pięć meczów derbowych i na koniec sezonu zdobyliśmy 39 punktów co dało nam wysokie ósme miejsce.

Duża słowa uznania należą się wszystkim zawodnikom i trenerowi Marcinowi Urbańskiemu, dzięki któremu uzyskaliśmy tak dobry wynik.