Skrzaty na turnieju z Legią!

W Niedzielę na Białołęce skrzaty z rocznika 2008 grupa zielona wzięły udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju o Puchar Lucjana Brychczego.

Nasi zawodnicy znaleźli się w grupie A i rywalizowali z drużynami Legia Warszawa (biała), APJD, Legionovia Legionowo, Znicz Pruszków. W grupie B rywalizowały drużyny Legia Warszawa (zielona), AP Brychczy, Kosa Konstancin, KS Raszyn, MKS Varsovia.

W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z drużyną APJD i ponieśliśmy porażkę 4-0, w tym meczu było widać u naszych zawodników duże emocje związane z tym turniejem i nie potrafiliśmy zaprezentować swoich umiejętności.

W drugim meczu rywalizowaliśmy z drużyną Legii Warszawa (biała) w tym meczu mimo porażki 5-0 zagraliśmy bardzo dobre zawody, tworzyliśmy bardzo ładne akcje i ambitnie walczyliśmy o zdobycie bramki.

W trzecim meczu graliśmy z drużyną Znicza Pruszków, mimo słabych pierwszych minut spotkania i straconych bramek w drugiej części zmusiliśmy przeciwnika do głębokiej defensywy i strzeliliśmy trzy bramki (K.Piaseczny x2, J.Borowiec) ale niestety nie starczyło nam czasu i przegraliśmy 5-3.

W ostatnim meczu w grupie zmierzyliśmy się z drużyna Legionowi Legionowo i niestety również ponieśliśmy porażkę 4-1(bramka M.Kruk)

W związku z zajęciem 5 miejsca w grupie zagraliśmy mecz o 9 miejsce z drużyną Legii Warszawa (zielona). Bez wątpienia było to nasze najlepsze spotkanie w tym turnieju, chłopcy byli zdeterminowani, walczyli o każdą piłkę, dobrze sobie radzili w pojedynkach 1x1, dobrze grali w obronie i stwarzali sobie dużo sytuacji i dzięki temu zremisowaliśmy z LEGIĄ 0-0, ale niestety w rzutach karnych przegraliśmy 2-1 i zajęliśmy 10 miejsce.

Mimo ostatniego miejsca nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, w rywalizacji z najlepszymi w Warszawie grali jak równy z równym co świadczy remis z drużyną Legii Warszawa, taka impreza to kolejne doświadczenie dla naszych młodych zawodników i możliwość sprawdzenia się z najlepszymi.

Brawo chłopcy, Brawo Rodzice za głośny doping, Brawo FCL :)

wszystkie wyniki można zobaczyć tutaj