Korona pokonana, trzecie zwycięstwo z rzędu Seniorów!

W Niedzielne popołudnie pierwsza drużyna seniorów zmierzyła się na własnym boisku z drużyną Korony Góra Kalwaria.

Mecz znakomicie zaczęli gospodarze, którzy już w 5 minucie meczu objęli prowadzenie po pięknej akcji. Leszczyński kapitalnie przerzucił piłkę na lewą stronę do Pluty, który od razu z powietrza uderzył na bramkę, bramkarz gości instynktownie obronił to uderzenie , Pluta dobijał jeszcze raz, ale i tym razem bramkarz odbił piłkę, tym razem piłka spadła pod nogi Kruka który umieścił piłkę w bramce.

Po tej bramce Lesznowola próbowała grać piłką i kontrolowała przebieg meczu, zaś goście grali tylko długie piłki i nic z tego nie wynikało.

W 27 minucie spotkania Kruk znakomicie zagrał prostopadłą piłkę do Pluty który z pod linii końcowej zagrał idealnie wzdłuż pola karnego na piąty metr do Śliwowskiego, a ten umieścił piłkę w bramce.

W drugiej połowie Korona przejęła trochę inicjatywę i długimi wrzutkami w pole karne próbowała zdobyć bramkę , po jednej takiej sytuacji napastnik gości miał stu procentową sytuację ale z 5 metra nie trafił w bramkę.

Gospodarze groźnie kontrowali, w 70 minucie Leszczyński kapitalnym przyjęciem piłki minął obrońcę Korony i znalazł się w sytuacji sam na sam, niestety bramkarz gości nogami zdołał obronić strzał.

W 80 minucie spotkania Śliwowski otrzymał drugą żółtą kartkę i mecz musieliśmy kończyć w dziesiątkę.

W 87 minucie po przypadkowej ręce w naszym polu karnym, sędzia podyktował rzut karny dla Korony, który pewnie wykorzystał napastnik gości, na szczęście gości na więcej nie było już stać i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo.

FC Lesznowola 2-1 Korona Góra Kalwaria

br. Kruk, Śliwowski