Porażka Orlików

W sobotę 25.04 Lesznowolskie orliki U-11 rozegrały trzecią kolejkę w rundzie wiosennej. Przeciwnikiem była drużyna Hubertus Zalesie Górne, mecz został rozegrany w Prażmowie.

Od początku spotkanie było bardzo wyrównane, toczone w szybkim tempie, na dobrym piłkarskim poziomie i z licznymi sytuacjami podbramkowymi pod obiema bramkami. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, jednak jeszcze w pierwszej kwarcie goście odrobili straty. W kolejnych kwartach trwała wymiana ciosów która niestety dla naszego zespołu zakończyła się zwycięstwem drużyny Hubertusa 5:4, chociaż gdyby goście byli bardziej skuteczni wynik meczu byłby zupełnie inny.

Hubertus Zalesie Górne 5-4 FC Lesznowola

Bramki zdobyli: Kuba Tlak x3, Maks Marcinkowski