Pierwsze zwycięstwo Młodzików!

W trzeciej kolejce rozgrywek ligowych Młodziki u-12 udały się na mecz wyjazdowy do Jazgarzewa, gdzie zmierzyły się z drużyną Sparty.

Niestety na mecz pojechało tylko dziewięciu zawodników, czyli graliśmy bez żadnej zmiany, ale chłopcy pokazali olbrzymi charakter i odnieśli pierwsze zwycięstwo na wiosnę. Mecz zakończył się wynikiem 0-1 ale był to najmniejszy wymiar "kary". Od pierwszego gwizdka dominowała drużyna FC Lesznowoli, która bardzo dobrze grała piłką.

W 15 minucie nasz golkiper wybił mocno piłkę w kierunku Kuby Piecyka, sam Kuba powalczył z obrońcami ograł jednego z nich w polu karny i po pięknym strzale zdobył bramkę na 0-1, do końca pierwszej połowy kontrolowaliśmy przebieg gry. W drugiej połowie od razu po gwizdku w doskonałej sytuacji znalazł się Kuba Piecyk sam na sam z bramkarzem lecz trafił w słupek. Później pięknym strzałem chciał pokonać bramkarz gospodarzy Kuba Samerdak,ale trafił w poprzeczkę.

Chłopaki zagrali bardzo fajny mecz brawo chłopcy oby tak dalej.

Sparta Jazgarzew 0-1 FC Lesznowola