II kolejka Ligi Lesznowolskiej rocznika 2008

W II kolejce ligi Lesznowolskiej FC Lesznowola I grała z drużyną Akademii FCB.

Po kolejnym dobrym meczu wygraliśmy 13-1. W tym meczu bardzo dobrze odbieraliśmy piłkę, dzięki czemu drużyna FCB bardzo rzadko gościła na naszej połowie. Z meczu na mecz nasze akcje są coraz ładniejsze, nasi zawodnicy coraz częściej dostrzegają swoich kolegów i celnie im podają. Nasi zawodnicy bardzo dobrze sobie radzą w pojedynkach 1x1 i prawie zawsze ich pojedynki są skuteczne.

Wielkie brawa za okazałe zwycięstwo, ale aby dalej wygrywać musimy jeszcze ciężej pracować na treningach aby z każdym treningiem być coraz lepszym.

FC Lesznowola I 13-1 FCB Akademia

br. M.Kwiatkowski x3, A.Sosnowski x3, M.Kruk x2, J. Staszewski x2, P.Korona, F.Wiklak, samobój

Skład: Wiklak,Kwiatkowski,Smoliński,Staszewski,Korona,Sosnowski,Kruk,Korlak,Pawlak

............................................................................................................................................................................

Druga drużyna Lesznowoli zmierzyła się z drużyną UKS Iwiczna I.

Mecz zaczęliśmy bardzo słabo, chłopcy byli zbyt bardzo rozluźnieni i dobra drużyna potrafiła to szybko wykorzystać i strzelić nam kilka bramek, w późniejszych kwartach było troszkę lepiej ale niestety popełnialiśmy dużo błędów indywidualnych. Ale trzeba też pochwalić chłopców za walkę do końca i za stworzenie sobie kilku bramkowych sytuacji w których powinniśmy strzelić bramki.

Wynik był wysoki ale nie ma co się załamywać tylko trzeba wyciągnąć wnioski z popełnianych błędów.

FC Lesznowola II 0-15 UKS Iwiczna I

Skład: Stypka, Adamkowski,Wojciechowski, Seliga, Pastuszek, Wilcock, Borowiec, Szcześniak, Wilanowski