Seniorzy w końcu wygrywają !

Po trzech z rzędu porażkach seniorów w lidze, w końcu udało się wygrać w Zaborowie.

Mecz rozpoczął się idealnie dla naszego zespołu bo już w 5 minucie tego spotkania bramkę głową zdobył Damian Seliga po idealnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Konrada Kowalczyka.

Kilka minut później gospodarze mogli wyrównać ale na szczęście zawodnik gospodarzy z bliskiej odległości uderzył wysoko nad poprzeczką.

W dalszej części pierwszej połowy mecz toczył się głownie w środku boiska.

Drugą połowę zaczęliśmy równie dobrze jak pierwszą, Konrad Kowalczyk "wypuścił" lewą stroną Adama Gołaszewskiego a ten "wkręcił w ziemię" trzech obrońców gospodarzy i umieścił piłkę w bramce.

Kilka minut później było już 0-3 , znowu idealnie z rzutu wolnego dośrodkował Kowalczyk wprost na głowę Skalskiego, który umieścił piłkę w bramce.

W 63 minucie meczu Leszczyński został sfaulowany w polu karnym i rzut karny na bramkę zamienił pewnym strzałem Bartek Gołaszewski.

W 83 minucie rywali dobił po raz drugi w tym meczu Adam Gołaszewski, który dostał znakomite prostopadłe podanie od Leszczyńskiego i w sytuacji sam na sam strzelił między nogami bramkarza.

W końcówce chwilę nieuwagi wykorzystali gospodarze i strzałem z rzutu karnego zdobyli honorową bramkę.

Zaborowianka Zaborów 1-5 FC Lesznowola