Pierwsze 3 punkty rezerw

Drużyna ,,dwójki’’ z Lesznowoli podejmowała w sobotnie popołudnie drużynę Burzy Pilawa.

Od początku do końca gra toczyła się pod dyktando gospodarzy którzy bardzo szybko otworzyli wynik spotkania za sprawą grającego trenera Bartosz Woźniak, po bardzo ładnej, koronkowej akcji z Konradem Płatkiem. Ten drugi stał się sprawcą wybuchu radości gospodarzy podwyższając ustalając wynik spotkania do przerwy na 2:0 pięknym lobem po podaniu Macieja Śliwy.

Mogłoby się wydawać, że po przerwie to goście rzucą się do ataku, ale to LFC II umocniła swoje panowanie na boisku, po pięknym rajdzie Antka Pieńkosa i było już 3:0, a wprowadzony w przerwie meczu Konrad Lutek po precyzyjnym dośrodkowaniu Woźniaka podwyższa na 4:0!

Goście zdołali jedynie strzelić gola kontaktowego na 4:1.

Byłą to pierwsza wygrana drużyny seniorskiej na nowy boisku w Nowej Woli i miejmy nadzieję że będzie ich tylko coraz więcej! Trzymajmy kciuki za nasze drużyny!

FC Lesznowola 4-1 Burza Pilawa

Br: Woźniak, Płatek, Pieńkos, Lutek