Zwycięstwo w ostaniej akcji meczu!

Drużyna rocznika 2008 rozgrywała przedostatnią kolejkę Ligi. Na własnym boisku podejmowała drużynę FA Piaseczno.

W pierwszym meczu na wyjeździe padł wynik 5-4 dla naszego zespołu.

W meczu rewanżowym w sobotę mecz był tak samo bardzo wyrównany.

Od początku meczu nasza drużyna weszła w mecz za bardzo rozkojarzona, przez co popełnialiśmy proste błędy i nie graliśmy na miarę swoich możliwości, mimo to po pierwszych dwóch kwartach prowadziliśmy 2-0 po dwóch bramkach Mateusza Kruka. W trzeciej kwarcie tracimy pierwszą bramkę i czwarta kwarta zaczyna się wynikiem 2-1. W czwartej kwarcie mimo swoich sytuacji tracimy bramkę i mamy remis 2-2. Kilka minut później kapitalną akcje rozegrali nasi zawodnicy i Samuel Wojciechowski strzela bramkę na 3-2. Na minutę przed końcem popełniamy kolejny błąd i znowu mamy remis 3-3. Na szczęście 30 sekund później Mikołaj Kwiatkowski zachował się bardzo przytomnie , rozpoczął szybko z autu dośrodkował w pole karne i zawodnik gości sam wbił piłkę do swojej bramki i dał nam wymęczone zwycięstwo 4-3.

Wielkie brawa należą się dla chłopców za grę do końca, ale gra w tym meczu wyglądała bardzo słabo , popełnialiśmy dużo prostych błędów, mieliśmy dużo niedokładnych podań.

FC Lesznowola 4-3 FA Piaseczno