Zwycięstwo i porażka rocznika 2004 !

Najpierw w minioną sobotę młodziki rozegrały mecz z drużyną Akademia Lolek na boisku w Lesznowoli. Spotkanie było wyrównane toczone głównie w środku boiska z niewielką liczbą sytuacji podbramkowych. Do przerwy nasz zespół prowadził 1:0 po bramce w sytuacji sam na sam strzelonej przez Witka Zawiłę-Niedźwieckiego. Po przerwie po rzucie rożnym drużyna Lolka doprowadziła do remisu i mogła objąć prowadzenie ale w bramce kapitalnie spisywał się Kuba Żądełek. Pod koniec meczu zwycięską bramkę zdobył ponownie Witek i zespół z Lesznowoli mógł cieszyć się ze zwycięstwa 2:1

Akademia Lolek 1-2 FC Lesznowola

br. 2x W.Zawiła-Niedźwiecki

W środę natomiast rozegraliśmy wyjazdowy zaległy mecz z drużyną Ożarowianki. Na dużym boisku w Ożarowie zdecydowanie lepiej czuli się gospodarze zdobywając przewagę i oddając kilka groźnych strzałów na początku spotkania, jednakże to nasz zespół za sprawą Kuby Tlaka wyszedł na prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy po rzucie rożnym gospodarze wyrównali i do przerwy było 1:1. Po zmianie stron okres gorszej gry naszego zespołu wykorzystali gospodarze szybko strzelając 4 bramki. Od tego momentu drużyna z Lesznowoli wzięła się za odrabianie strat i do szczęścia zabrakło niewiele. Mecz zakończył się wynikiem 6:5 dla Ożarowianki.

Ożarowianka 6-5 FC Lesznowola