Sparing z Championem!

W sobotę rocznik 2008 rozegrał sparing z drużyną Championa.

Mecz wygrała drużyna gości 8-2 ale mimo złego wyniku, zagraliśmy bardzo dobry mecz, chłopcy zrealizowali w 100% założenia, które postawiliśmy sobie przed meczem, o czym może świadczyć pierwsza nasza bramka, która została zdobyta po pięknej akcji. Piłkę od bramki celnym podaniem do lewego obrońcy wznowił Franek, Mikołaj przyjął piłkę i zwodem minął napastnika gości, po czym podał do środkowego pomocnika Janka, Janek po przyjęciu zagrał idealną prostopadłą piłkę do Antka, który znalazł się w sytuacji sam na sam i pewnie wykończył piękną akcję całej drużyny.

To tylko jedna z nielicznych pięknych akcji naszej drużyny w tym spotkaniu, cieszy fakt, że chłopcy walczyli o każdą piłkę i mimo trudnych warunków wymieniali celne podania.

O porażce zdecydowały błędy indywidualne naszych zawodników, ale po to trenujemy i gramy mecze aby nauczyć się je wyeliminować, i z każdym meczem jest ich coraz mniej.

FC Lesznowola 2-8 Champion

br.A.Sosnowski x2,

Skład

Wiklak, Smoliński,Kwiatkowski,Staszewski,Sosnowski,Korona,Kruk,Korlak,Wilcock,Stypka,Seliga,Pawlak