Żaki remisują z FCB!

W sobotnim, rewanżowym spotkaniu drużyn rocznika 2006 FCL – FCB tak jak poprzednio padł remis , tym razem 6:6.

Mecze między tymi drużynami zawsze charakteryzują się ogromnymi emocjami i dużą ilością goli strzelanych przez obie ekipy, i tym razem nie było inaczej.

Za każdym razem na prowadzenie wychodziła drużyna z Bobrowca, natomiast zawodnicy Lesznowoli ambitnie walczyli do końca goniąc wynik, a ,,sercem’’ drużyny w tym spotkaniu okazał się Mateusz Kisieliński, zdobywca aż 4 goli w tym spotkaniu, po jednym dołożyli zaś Wiktor Napierski i Michał Ostrowski, w obronie rządził kapitan drużyny Witek Wasilewski, który wraz z Karolem Duplicki skutecznie rozbijali ataki przeciwników.

Mecz od początku do końca obfitował w wiele bardzo dobrych akcji zakończonych pięknymi golami zarówno jednej jaki i drugiej drużyny!

Brawo chłopcy!

FC Lesznowola 6-6 FCB