Dwie porażki ligowe Orlików U-11!

W miniony czwartek drużyna nasza drużyna rozgrywała zaległy mecz z drużyną Semp II Ursynów, niestety zakończył się on porażką Naszej drużyny 7:3, chociaż wynik nie w pełni odzwierciedla to co działo się na boisku. Mecz był wyrównany obie drużyny miały swoje sytuacje, jednak bardziej skuteczni byli goście z Ursynowa, którzy zwłaszcza przy stałych fragmentach gry byli bardzo groźni. Nasi zawodnicy szczególnie w obronie popełniali dużą liczbę prostych i niewymuszonych błędów, co skutkowało utratę kilku goli.

FC Lesznowola 3-7 Semp II Ursynów

Bramki zdobyli: Kuba Tlak, Bartek Hoffman, Filip Ciechomski

W sobotę natomiast drużyna FC Lesznowoli podejmowała drużynę Victorii Głosków, z którą przegrała w pierwszej kolejce. Tym razem również górą z tej rywalizacji wyszła ekipa z Głoskowa wygrywając 10:4. W odczuciu wielu osób było to jedno z najsłabszych spotkań rozegranych przez drużynę z Lesznowoli. Niestety w obydwu meczach mieliśmy spore braki kadrowe, co niestety wpłynęło na jakość gry i co się z tym wiąże na końcowy wynik obydwu spotkań.

FC Lesznowola 4-10 Victoria Głosków

Bramki zdobyli: Witek Zawiła Niedźwiecki x2, Kuba Baran i Maks Marcinkowski.