Wyszarpany punkt w Teresinie!

Na najdalszy wyjazd w tej rundzie pojechaliśmy do Teresina, gdzie zmierzyliśmy się z miejscowym KS Teresin.

Na mecz udaliśmy się w wyjątkowo okrojonym składzie, z różnych względu na mecz pojechaliśmy bez kilku podstawowych zawodników w tym bez bramkarza.

Mecz dla nasz zaczął się idealnie, już w 3 minucie spotkania Kulpiński po indywidualnej akcji dośrodkował z linii końcowej boiska na 5 metr do niepilnowanego Śliwowskiego, który umieścił piłkę w bramce.

W pierwszej połowie meczu zawodnicy z Teresina przeważali ale nie stwarzali dogodnych sytuacji i nasi obrońcy umiejętnie nie dopuszczali do strzałów na naszą bramkę w której stał wyjątkowo obrońca Mateusz Górka.

Na koniec pierwszej połowy mieliśmy idealną sytuację do strzelenia drugiej bramki, ale obrońca gości w ostatniej chwili uprzedził Śliwowskiego przed skierowaniem piłki do pustej bramki.

Druga połowa zaczęła się dla nas źle i już w 48 minucie spotkania zawodnicy z Teresina strzelili bramkę wyrównującą. Po tej bramce gospodarze zaczęli odważnie atakować i mieli kilka stu procentowych okazji do zdobycia gola ale na nasze szczęście raz po raz pudłowali.

W 91 minucie spotkania to my mogliśmy zdobyć zwycięską bramkę po szybkiej kontrze Leszczyński znalazł się w idealnej sytuacji ale uderzył wprost w bramkarza, który odbił piłkę, próbował dobijać jeszcze Śliwowski ale niestety uderzył minimalnie obok bramki.

Mimo osłabionego składu po raz kolejny nasza drużyna pokazała niesamowity charakter i ambicje, dzięki temu wywalczyła jeden punkt, który przybliża nas do wywalczenia na koniec sezonu 8 miejsca.

Brawo Panowie, brawo FC Lesznowola!

KS Teresin 1-1 FC Lesznowola

br. Śliwowski