II MIEJSCE W FESTIWALU FUTBOLU ROCZNIKA 2004 !!!

W niedzielę 31.05.2015 na stadionie MKS-u Piaseczno odbył się Festiwal Futbolu dla chłopców urodzonych w roczniku 2004, będący jednocześnie podsumowaniem gry w „siódemkach”. W turnieju wzięło udział 12 zespołów z terenu powiatu piaseczyńskiego i gościnnie drużyna KS Raszyn.

W grupie D trafiliśmy na zespoły Victorii Głosków i Sparty Jazgarzew, pierwszy mecz graliśmy z zespołem z Głoskowa. Nasi chłopcy mając w pamięci dwie porażki w lidze z tym zespołem przystąpili do meczu z wielkim zaangażowaniem i chęcią rewanżu. Mecz ten wygraliśmy 1:0 przeważając w całym meczu i stwarzając sobie liczne sytuacje do strzelenia kolejnych bramek. W kolejnym meczu ze Spartą Jazgarzew zagraliśmy już dużo skuteczniej wygrywając go 5:0.

Wygrywając grupę D trafiliśmy do Finału A, gdzie mieliśmy się mierzyć z zespołami KS Raszyn, MKS Piaseczno rocznik 2004 i MKS Piaseczno rocznik 2005. Pierwszy mecz graliśmy z zespołem MKS Piaseczno rocznik 2005 i wygraliśmy go 3:2, w kolejnym meczu mierzyliśmy się z zespołem MKS Piaseczno rocznik 2004 i niestety po wyrównanym meczu przegraliśmy 2:0. Na zakończenie mierzyliśmy się z zespołem KS Raszyn, z którym dzień wcześniej przegraliśmy w lidze 9:5, mecz ten decydował również o zajęciu drugiego miejsca w całym turnieju. Nasi chłopcy wzięli srogi rewanż za niepowodzenie w lidze i ku zdziwieniu wielu osób pokonali zespół z Raszyna w stosunku 7:0 !!!.

Końcowa kolejność:

1. MKS Piaseczno rocznik 2004
  2. FC Lesznowola
  3. KS Raszyn
  4. MKS Piaseczno rocznik 2005

Dodatkowo dwóch naszych zawodników: Tomek Adamczyk i Witek Zawiła-Niedźwiecki zostali wybrani do najlepszej „siódemki” turnieju.

Tomek Adamczyk został również królem strzelców turnieju zdobywając 7 bramek w pięciu meczach.

BRAWO CHŁOPCY, BRAWO FC LESZNOWOLA