Wygrany sparing rocznika 2003

W minioną sobotę rocznik 2003 wspomagany przez kolegów z rocznika 2004 rozegrał swój pierwszy mecz sparingowy na świeżym powietrzu. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół Champion prowadzony przez Macieja Bykowskiego. Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych zarówno pod jedną jak i pod drugą bramką i zakończył zwycięstwem FC Lesznowola 4:3, trzy bramki zdobył niezawodny Kuba Piecyk i jedną dołożył nasz nowy zawodnik Kuba Samerdak. Gra momentami wyglądała bardzo fajnie, potrafiliśmy wymienić dużo podań między sobą i zmieniać ciężar gry z jednej na drugą stronę boiska, jak również zainicjowaliśmy wiele akcji ofensywnych zakończonych celnymi strzałami na bramkę. Pierwszy sparing na świeżym powietrzu można zaliczyć jako udany, chociaż widać, że chłopców stać jeszcze na dużo lepszą grę. Warto nadmienić, że był to także pierwszy mecz w roli trenera rocznika 2003 trenera Oskara Śliwowskiego.