OLEK TRZYMAJ SIĘ JESTEŚMY Z TOBĄ!!! Pracowity weekend rocznika 2008!

Niestety w sobotę na turnieju poważnej kontuzji doznał Olek. Olek wracaj szybko do nas, cała drużyna jest z Tobą , Trzymaj się!!! Dużo zdrowia !!!

W Sobotę nasza drużyna zagrała w pierwszym w swoim życiu turnieju piłkarskim. W turnieju w Nadarzynie wystąpiło 5 drużyn FC Lesznowola, Varsovia Warszawa(zwycięzca), Ofensywa Książenice, Szkoła Brytyjska, UKS TKM.Graliśmy systemem każdy z każdym. Niestety nie udało nam się wygrać żadnego meczu, ponieśliśmy cztery porażki, strzelając tylko jedną bramkę (Kuba Piaseczny). Widać było u chłopców duże emocje związane z turniejem i niestety nie pozwalały one grać na swoim poziomie, następny razem będzie na pewno lepiej.

W Niedzielę rozegraliśmy kolejny mecz sparingowy tym razem z drużyną KS Ursynów.

Mecz zaczęliśmy dobrze od prowadzenia 2-0 niestety w kolejnych minutach nie graliśmy tak ja potrafimy najlepiej, było dużo chaosu na boisku, nie graliśmy zespołowo, byliśmy przestraszeni co spowodowało stratę kilku bramek, na koniec pokazaliśmy że gramy do końca i strzeliliśmy jeszcze trzy bramki. Mecz zakończył się wynikiem 9-5 dla drużyny KS Ursynów.

Kolejne mecze za nami i kolejne lekcje, jeszcze dużo pracy przed nami. Po każdym meczu musimy się starać wyciągać wnioski i poprawiać błędy. Głowy do góry FC Lesznowola :)

FC Lesznowola 5-9 KS Ursynów

br. Mikołaj Kwiatkowski x2, Kuba Piaseczny, Franciszek Wiklak, Tobiasz Prosiński